Історія Вашої Кредитівки

timeline

У 1959 році товариство “Самопоміч” у Passaic, NJ створило для членів організації Кредитівку яка розпочала свої операції наступного року на Hope Ave., у приміщені Українського Народного Дому під назвою “Самопоміч” (Passaic, NJ).

У 1991 році Кредитівка відкрила головний офіс на Allwood Road у Clifton, NJ., і у 1993 році змінила свою назву на “Самопоміч” (NJ), що відображувало нашу мету зростати та збільшувати членство.

Сьогодні ми є фінансовою установою, яка пропонує своєму членству широкий набір банківських послуг, від депозитних та чекових рахунків до позичок з найкращими відсотками, кредитні та дебітні картки VISA, послуги онлайн, мобільні послуги.  Наше членство має доступ до безкоштовних банкоматів (АТМ) по всій Америці.

Ми з гордістю підтримуємо нашу громаду включаючи церкви, школи, молодіжні та доброчинні організації.

Як і в  комерційних банках у Сполучених Штатах, рахунки наших членів застраховані американським урядом до 250 тисяч доларів.  NOVA UA є фінансово сильною установoю з високим капіталом, потужними депозитами та якісними позичками.  У 2016 році наша Кредитівка посіла другу сходинку у рейтингу фінансової стабільності серед 6,003 кредитівок Сполучених Штатів.

У 2015 році зростання кредитівки призвело до збільшення активів до понад 100 міліонів доларів.  Ріст активів, членства і послуг вимагали від керівництва пошуку нових шляхів для підвищення рівня обслуговання нашого членства.  Було прийнято рішення перебудувати наш головний офіс на сучасний будинок, щоб надавати банківські послуги на найвищому професійному рівні.

На час перебудови наш головний офіс буде знаходитися за адресою 387 Valley Road у Clifton, NJ.  Філія на Botany Village буде працювати за звичним графіком.

Щоб відобразити наше стремління до нових, вищих стандартів, та підкреслити унікальність нашої установи, було вирішено змінити назву Кредитівки на Nova UA.

Нове гасло Кредитівки “Банківські справи – по-новому!”

american-flag-7

You are now leaving NOVA FCU

NOVA FCU provides links to web sites of other organizations in order to provide visitors with certain information. A link does not constitute an endorsement of content, viewpoint, policies, products or services of that web site. Once you link to another web site not maintained by NOVA FCU, you are subject to the terms and conditions of that web site, including but not limited to its privacy policy.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL